Úvod -> Výpis dle výrobce: Jacobs Ladder [2]
 

Výpis dle výrobce: Jacobs Ladder [2]

způsob řazení zboží v seznamu: počet zobrazených položek na straně:
 
zobrazit stránku se zbožím jako:
Nekonečný žebřík Jacobs Ladder Ultimate
 

Nekonečný žebřík Jacobs Ladder Ultimate

Nekonečný žebřík - Cardio trenažér nové generace pro efektivní vyvážený trénink celého těla

Nekonečný žebřík Jacobs Ladder Exclusive
 

Nekonečný žebřík Jacobs Ladder Exclusive

Nekonečný žebřík - S dřevěnými příčkami, není třeba připojit k elektřině

 
 

Základní informace

Při návrhu posilovny pro komerční využití se snažíme zákazníkovi doporučit takové vybavení, které bude vhodé pro plánované využití a návštěvnost, aby byly plně uspokojeny potřeby zákazníků Vašeho fitnesscentra. Pro veřejná fitnesscentra a hotely máme v nabídce prestižní posilovací stroje amerického výrobce CYBEX, dalšího amerického výrobce TUFF STUFF a německé značky HBP. Disponujeme rovněž možností dodání strojů od tuzemských výrobců. Pro lehkou komerci u nás v nabídce naleznete výrobky značek IMPULSEFITNESS a VISIONFITNESS. Na Vaše přání zpracujeme nabídku v několika cenových variantách, půdorys a 3D řešení. Pokusíme se poradit Vám při správném výběru strojů. Do vašeho fitness Vám můžeme zajistit podlahy PAVIGYM, skříňky do šaten, aroma systém a mnoho dalších doplňků. Kotouče a jednoručky prvotřídního světového výrobce IVANKO můžeme opatřit logem Vašeho klubu, stejně tak, jako stroje CYBEX a TUFF STUFF. Dopomůžeme tak zvýšit jeho prestiž. Váš DOMAFIT TEAM!

Další informace

Společnost Jacobs Ladder je specializovaný výrobce cardio trenažerů. Jedná se o společnost sídlící v USA, která vytváří originální a inovativní posilovací stroje pro fitness průmysl. Firma se specializuje na vývoj kardiotrenažérů, které jsou v Česku známe jako "nekonečné schody". Jedná se o stroje, které dokáží zapojit do tréninku celé tělo a díky tomu tak rovnoměrně zpevňovat a formovat postavu. Během tréninků tak sportovci dosahují nadstandardních výsledků oproti tradičním trenažerům a právě proto jsou tyto stroje tolik oblíbeny u složek integrovaného záchranného systému. Na cardiotrenažérech od společnosti Jacobs Ladder trénují příslušníci armády, policie, hasičů a záchranářů napříč USA a Evropy

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP SRPEN 2022!

TOP SRPEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články