způsob řazení zboží v seznamu: počet zobrazených položek na straně:
zobrazit stránku se zbožím jako:

Základní informace

Tuff Stuff Kids


TUFF STUFF - Série posilovacích strojů řady Kids míří zejména, jak už název napovídá, za dětmi. Tyto posilovací stroje pro Vás dovážíme na zakázku z USA. Posilovací stroje pro děti školního věku, vznikly ve spolupráci se základními a středními školami v Americe. Díky této spolupráci bylo možné vytvořit sérii, která je speciálně navržena a designována tak, aby vyhovovala potřebám dětí a studentů středních škol.


Problém, který série Tuff Stuff Kids řeší je v tom, že standardní posilovací stroje mají jinou ergonomii, než jakou potřebuje dětské, menší, tělo. Je pak na pováženou, zda si děti cvičením v posilovně více škodí, nebo pomáhají. O tomto tématu již bylo napsáno mnohé, a nebudeme se zde opakovat.


Podstatné je, že TUFF STUFF tento problém vnímá. Díky spolupráci se školami a odporníky na cvičení dětí a dorostenců vytvořil sérii, která obsahuje dětské posilovací stroje na cihličky, která problém odbourává. Posilovací stroje jsou navrženy právě pro potřeby dětského ústrojí tak, aby zbytečně nezatěžovaly páteř dítěte, ani jeho klouby. TUFF STUFF Kids je vhodným řešením pro dětské posilovny, školní posilovny, nebo mládežnické sportovní kluby, či dětská tréninková a sportovní centra.

 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP KVĚTEN 2022!

TOP KVĚTEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články