způsob řazení zboží v seznamu: počet zobrazených položek na straně:
zobrazit stránku se zbožím jako:

Základní informace

Nová řada profesionálních posilovacích strojů VRS™ společnosti CYBEX tvoří kompromis mezi elegantním provedením a jedinečnou funkčností. Série posilovacích strojů CYBEX Prestige je určena pro komerční posilovny a profesionální fitness kluby. Na trhu existuje mnoho společností, které vyrábí posilovací stroje na cihličky, málo která firma však o sobě může právem tvrdit, že patří mezi inovátory odvětví. CYBEX je Americká společnost, která vyznává filosofii funkčního minimalismu, ten pak prochází celým designem produktů od podstaty až po vzhled. Posilovací stoje CYBEX Prestige tak nabízí elegantní domyšlené posilovací stroje, které jsou stabilní, odolné, snadno nastavitelné a velice dobře udržovatelné. Jedná se o maximální strop ve vývoji fitness vybavení. Pokud tedy hledáte pro své klienty to nejlepší, měli byste nyní zbystřit.

Provedení a efektivita každého produktu jdou vždy ruku v ruce. Posilovací stroje CYBEX VRS kombinují zajímavý vzhled, pohodlí, snadné ovládání a vysokou výkonnost. Stroje VRS jsou velice snadno nastavitelné a i to je důvodem, proč se produktová řada VRS výborně uplatňuje v moderních fitness centrech.

Produktová řada CYBEX Prestige nabízí 21 posilovacích strojů, ze kterých lze poskládat komplexní řešení Vaší posilovny. Klientům tak nabídnete jednotnou formu silové zóny pro vlastní silový trénink. Navíc lze vzhled posilovacích strojů upravit dle vašich požadavků.

V čem jsou série VR opravdu výjimečné. Jednoduše je to napěchovaný výkon do minima prostoru. Spolehlivé, elegantní jednoduché stroje, které plní svůj účel. Nezavdají si s pohodlností s žádnou jinou sérii konkurence, možná dokonce naopak. Stroje mají prvky, jako:

Nastavitelná vačka :
Tato jedinečná Cybex technologie zaručuje, že díky synchronizaci vačky je vždy dosaženo plynulého kroutivého momentu (tlak na sval je po celou dobu pohybu stále stejný).

Twist select :
Patentovaný systém umožňuje uživateli přidání hmotnosti o 2,5 kg pouhým otočením kolečka. Uživateli tak odpadá složité přidávání přídavných závaží, systém je bezpečně skryt a nemůže tedy dojít k uvolnění a případnému odpadnutí.

Dual axis :
Sbíhající systém ramen, nebo lépe, souběžný sbíhající pohyb ramen, zaručuje výjimečnou stabilitu. Díky synchronizované vačce je zajištěn konzistentní kroutící moment (tlak na sval je po celou dobu pohybu stále stejný). Tím se maximalizuje zapojení trénovaných svalových skupin a minimalizuje negativní tlak na klouby.

Instrukce ke cvičení :
Vysoce kontrastní tříbarevný štít s jednoduchými pokyny pro uživatele. I začátečník okamžitě vidí, jak má správně provádět cvik a jaké svaly bude posilovat.
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP KVĚTEN 2022!

TOP KVĚTEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články