způsob řazení zboží v seznamu: počet zobrazených položek na straně:
zobrazit stránku se zbožím jako:

Základní informace

Cybex Plate Loaded a Free Weight splňují vysoké standardy CYBEX po stránce bezpečnosti, funkčnosti a designu. Každý stroj z řady Plate Loaded je postaven tak, aby byl použitelný pro širokou škálu uživatelů bez rozdílu váhy, výšky a výkonnosti. Řada Plate Loaded strojů je také vyvíjena s důrazem na prostorovou nenáročnost strojů. Free Weight je komplexní řada laviček, stojanů a stanovišť pro cvičení s volnou váhou. Je navržena tak, aby vyhovovala potřebám i těch nejnáročnějších uživatelů. Každý stroj je navržen a vyroben s důrazem na dlouhou životnost při zachování čistého estetického vzhledu.

Další informace

Cybex Plate loaded :

Jedná se o posilovací stroje určené pro profesionální komerční posilovny. Tak jsou konsturovány i vyráběny. Snesou maximální zatížení, jsou prostorově nenáročné a snadno je umístíte do svého fitness. Kromě krásného funkčního designu, který je jistě subjektivní, disponují tyto stroje různými, na první pohled nepodstatnými prvky. Žlutou barvou je vždy vybaven prvek, který slouží k určité konfiguraci stroje. Jasná a přehledná je i možnost nastavení zátěže. Jednoduše řečeno, stroje jsou designovány tak, aby se sportovci přizpůsobily a pomohli mu tak procvičit efektivně cílovou svalovou partii, na druhé straně zde nic nepřebývá. Jedná se o minimalizmus, který se snoubí s funkčním provedením.


Cybex Free Weights :

Každá posilovna potřebuje i zónu pro volné váhy. Kulturisté, sportovci i začínající atleti využívají v komerčních posilovnách možnosti cvičit s činkami a využívají laviček pro cvičení s volnou vahou. CYBEX samozřejmě nabízí komplexní řešení posilovny, tedy i včetně kategorie FREE WEIGHTS. Tato kategorie nabízí kromě standardních laviček pro posilování s činkami i bradla, hyperextenzi, klec a military press. Lavičky jsou designovány tak, aby bylo snadné je nastavit do optimální výchozí polohy, jsou vyrobeny z odolných materiálů a to včetně polstrování, které vydrží bez problémů každodenní provoz.
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP ČERVEN 2022!

TOP ČERVEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články