způsob řazení zboží v seznamu: počet zobrazených položek na straně:
zobrazit stránku se zbožím jako:
Nekonečný žebřík Jacobs Ladder Ultimate
 

Nekonečný žebřík Jacobs Ladder Ultimate

Nekonečný žebřík - Cardio trenažér nové generace pro efektivní vyvážený trénink celého těla

Nekonečný žebřík Jacobs Ladder Exclusive
 

Nekonečný žebřík Jacobs Ladder Exclusive

Nekonečný žebřík - S dřevěnými příčkami, není třeba připojit k elektřině

 
 

Základní informace

Jacobs Ladder byl vyvinut Stevnem Nicholsem, bývalým americkým fitness šampionem. Steve musel svojí kariéru ukončit kvůli chronickým bolestem zad a kolen, které vyplynuly z povahy jeho sportu. Vzhledem k jeho problémům začal Steve hledat alternativní varianty tréninku své fyzičky, i když už pouze jako amatérský sportovec. Takto se začal rýsovat koncept kardio strojů Jacobs Ladder.

Dnes jsou cardio trenažéry od této společnosti patentovány a chráněny ochrannými známkami ve většině zemí a kontinentů po celém světě. Nekonečné schody a nekonečné žebříky, jak se strojům přesdívá, jsou ve velkém vyráběny a distribuovány na většinu trhů v Evropě i Americe, naleznete je však například i v Austrálii. Z pohledu kardiotrenažéru jsou neskutečně efektivní a díky tomu postupně z mnoha fitness center vytlačují tradiční trenažéry, jakými jsou běžecké pásy, crossové trenažéry, nebo například klasické rotopedy.

Hlavní výhodou trenažerů je fakt, že v průběhu tréninku zapojujete opravdu celé tělo, díky čemuž dochází k rychlejšímu a efektivnějšímu spalování kalorií ve srovnáním s výsledky u tradičních trenažerů. Další výhodou je dobré rozložení váhy během tréninku, čehož Jacobs Ladder docílil tím, že se během tréninku pohybujete v úhlu 40°. Pro provozovatele fitness je podstatné i to, že jsou stroje odolné, unesou téměř jakoukoliv váhu a velice snadno se udržují.
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP ČERVEN 2022!

TOP ČERVEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články