způsob řazení zboží v seznamu: počet zobrazených položek na straně:
zobrazit stránku se zbožím jako:

Základní informace

Veslařský trenažér FIRST DEGREE
FirstDegree je původem Australská společnost, která byla založena v roce 2000 s cílem nabídnout komerčnímu fitness průmyslu nové produkty. Přijít s inovacemi, které zaujmou zákazníky komerčních fitness center jak designem, tak vlastnostmi, které dokáží posunout trénink o kousek dál. Veslařské cardio trenažéry, které FirstDegree přináší, nabízí uživatelům všech věkových kategorií a tělesných dispozic možnost vychutnat si dokonalé cvičení. Jádrem každého komerčního produktu je odolnost daného zařízení, pohodlí během cvičení a reálný přínos pro sportovce. Veslovací trenažery FirstDegree se zaměřuje především na cardio trenažéry pro posilovny. Jejich specifikem je způsob zvyšování zátěže, který je založen na principu točivého momentu a odporu vody, který lze regulovat. Trenažer tak využívá přirozeného odporu, který kopíruje úsilí, vynaložené během cvičení.

Další informace

FIRST DEGREE můžete uplatnit jako zpestření pro své zákazníky. Vodní koutek ve Vaší kardiozóně tvořený veslařskými trenažéry a ergometry však nemusí být pouze optickým zpestřením Vaší nabídky. Veslařské trenžery jsou vhodné pro lidi s omezeným rozsahem pohybu, nebo jiným fyzickým handicapem. First Degree produkuje trenažéry s kvalitním rámem a technickými parametry pro použití v komerčních fitness centrech. Vodní náplň dokonale imituje veslování na vodě, nevíří prach v místnosti a je velmi tichá. Lze ovládat přísun vody do bubnu a tedy reálný odpor, se kterým cvičíte.
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP ČERVEN 2022!

TOP ČERVEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články