způsob řazení zboží v seznamu: počet zobrazených položek na straně:
zobrazit stránku se zbožím jako:

Základní informace

Běhací pásy LifeSpan Office se stále častěji objevují jako řešení pro úsporu času. Běžecké pásy do kanceláře i domů skloubí Vaše potřeby práce, zábavy a pohybu tak, abyste efektivně využili Váš čas. Existuje mnoho jedinců, kteří i po práci potřebují doma vyřídit neodkladné záležitosti do firmy a přitom by raději sportovali.

Firma LifeSpan již několik let vyvíjí řešení pro tyto zákazníky a uvádí tyto výrobky na světový trh. Je to kombinace běžeckých trenažérů s pracovní deskou, na kterou si můžete umístit svůj tablet, notebook nebo PC a nebo jen vyřizovat korespondenci. Nebo si jen pustit film a při jeho sledování "jít". Pro mnoho firem je to i námět vytvořit koutek se třemi až pěti trenažéry, kde mohou zaměstnanci "pracovat" za chůze.

Další informace

Hlavním faktorem, který přispívá k našemu zvýšenému sedavému životními stylu je technologie. Vývoj technologie a požadavky moderního pracoviště způsobují nárůst pracovních míst s minimální aktivitou a hlavně v sedě. Společnost LifeSpan tak přišla s inovací, jak do pracovního světa vnést pohyb. Běžecké pásy, jejichž součástí je pracovní deska, nabízejí dokonalý způsob, jak během práce spálit pár kalorií, snížit stres, zlepší náladu a odstranit i bolest zad z častého sezení.

Běžecké trenažéry LifeSpan Office jsou skvělým doplňkem do každé kanceláře. Díky modernímu a elegantnímu designu budou stylovým doplněk všech pracovišť a díky tichému chodu nebudou nikoho rušit. Na dostatečně velkou pracovní desku, která je pevná a stabilní, pohodlně položíte svůj pracovní počítač, mobilní telefon, diář i ranní kávu. Během výzkumu bylo potvrzeno, že používání běžeckého pásu LifeSpan Office při práci, zvyšuje produktivitu a zlepšuje pracovní výkon.

V naší nabídce naleznete běžecký pás s pracovní deskou TR200-DT5 s manuálním nastavením výšky, které umožňuje najít správné ergonomické umístění. Naopak běžecký pás TD1200-DT7 nabízí elektronické nastavení výšky, což je velmi vhodné, používá-li pás více lidí. Standardem těchto chodících pásů je vnitřní kabelový systém, technologie Bluetooth nebo bezpečná funkce Intelli-Guard, která zajišťuje, že běžecký trenažér funguje pouze při aktivní chůzi. Vyberte si to nejlepší pro své pracovní prostředí a zlepšete svůj životní styl.

Práce při chůzi je snadnější než si myslíte.
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP SRPEN 2022!

TOP SRPEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články