způsob řazení zboží v seznamu: počet zobrazených položek na straně:
zobrazit stránku se zbožím jako:
ATX LINE, Pro Suspension Trainer
 

ATX LINE, Pro Suspension Trainer

ATX závěsný systém je produkt, který Vám umožní procvičit celé tělo.

2 250 Kč
Popruhy pro tažení saní ATX LINE
 

Popruhy pro tažení saní ATX LINE

Nylonové popruhy výborně přizpůsobitelné na těle, určeny pro tažení všech typů saní Power Sled

847 Kč
Popruhy ATX LINE pro tažení saní
 

Popruhy ATX LINE pro tažení saní

ATX černé nylonové popruhy na tažení saní určené pro tažení všech typů tréninkových saní

1 490 Kč
 

Základní informace

Závěsné posilovací systémy se závratně rozšířily po zahájením působení TRX na celosvětovém trhu. I když můžeme považovat TRX za číslo jedna, konkurenti se snaží kvalitě provedení vyrovnat a nabídnout zákazníkovi velmi podobný produkt za výrazně nižší cenu. Dnes již většina závěsných posilovacích systémů nabízí uchycení do dveří, do stropu nebo případně zachycení k horizontální tyči.

Obecně cvičení s vlastní vahou za pomoci závěsných posilovacích systémů je doporučování všem, protože zátěž si volíte podle vlastního postavení. To znamená, že i naprostí začáteční mohou používat tyto zařízení. Další výhodou je nekonečné množství cviků, které můžete se závěsnými systémy provádět. Vše záleží pouze na Vašich znalostech. Při cvičení často zapojujete střed Vašeho těla. tzv CORE. Silný střed těla je nezbytný pro náročnější cviky a navíc Vám pomáhá v běžném životě.

Další informace

CrossFit


V několika posledních letech se crossfit rozmohl do takových rozměrů, o kterých jsme neměli ani tušení. Na začátku musíme říct, že se crossfitt oddělil od fitness a weightliftingu, nicméně má svojí vlastní tvář a nelze jím opovrhovat. Produkty, které „crossfiťáci“ používají, jsou víceméně běžné, ale jejich odolnost musí být na té nejvyšší úrovni, aby vydrželi neustálý tlak a hrubé zacházení.

Naše firma dokáže sestavit balíček produktů, který bude Vašemu klubu vyhovovat nejvíce. Na výběr budete mít také několik předních světových značek, které se v oboru již nějaký ten čas pohybují. Mezi ně patří Jordan, ATX a Reebok.

Crossfit je osobitý a v dnešní době tvoří velkou část a počet nadšenců roste každým dnem, a proto i my jsme se rozhodli tomuto odvětví věnovat jednu podskupinu našeho zboží.
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP ČERVEN 2022!

TOP ČERVEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články