Úvod -> Homepage -> Fitness Spektrum … víc než jen posilovna
 

Fitness Spektrum … víc než jen posilovna

Fitness Spektrum … víc než jen posilovna Představujeme Vám zcela novou realizaci fitness centra ve Vrchlabí. Posilovna se nachází v kompletně rekonstruované historické budově Pivovar Vrchlabí, je situována vedle hlavní komunikace, která město protíná. Fitness nabízí komfortní dostupnost jak pro Vrchlabáky, tak i pro sportovce z širšího okolí, či rekreanty Krkonošských hor. Můžete bez problémů zaparkovat autem přímo u fitness, nebo se nechat dovést MHD.

Samotná posilovna nabízí prostor 400 m2 na kterých naleznete čtyři typově oddělené cvičební zóny a jeden multifunkční cvičební aerobní sál. Ten je vhodný nejen pro skupinová cvičební, ale zároveň umožňuje i práci jednotlivcům. Provozovatelé Fitness Spektrum mají letité zkušenosti s provozováním veřejné posilovny a s organizací prostoru, kterého ostatně nikdy není dostatek. Důkladně promyšlený mix kardio strojů, sportovního vybavení, posilovacích strojů a doplňků pro posilovnu, které se do značné míry inspirují dnešním trendem Funkčního tréninku dodává posilovně ohromnou variabilitu pro své klienty. Bez problému se zde mohou realizovat úplní začátečníci a stejně tak dobře i zkušení sportovci.

Cardio zóna je vybavena produkty od společnosti CYBEX. Tato firma veškeré své produkty nejen vyrábí kompletně na půdě USA a v souladu s americkými normami, ale také vyvíjí ve vlastním výzkumném institutu CYBEX INSTITUT. V poměrně úzké spolupráci s americkým námořnictvem, sportovními kluby a univerzitami pracuje CYBEX na tom, aby jeho cardio trenažéry pomáhali sportovcům získat kondici efektivním, příjemným a přirozeným způsobem. Při minimální zátěži na klouby a pohybový aparát umožňuje uživatelům dosáhnout nejlepších možných výsledků. Především pak TOTAL BODY ARC TRAINER, který nabízí unikátní ergonomii pohybu a pomáhá procvičit, zpevnit a protáhnout celé tělo, je důkazem toho, že inovace v kardio zóně přináší atraktivitu pro Vaše klienty.

Ve Vrchlabí se můžete těšit na :
Crossový trenažér CYBEX 770AT
Běžecký pás CYBEX 625T
Ergometr CYBEX 750C
Recumbent CYBEX 750R
Veslařský trenažér FIRST DEGREE E520



Zóna s jednopozicovými stroji je kompletně vybavena od společnosti IMPULSE Fitness sérií IT9. Důvodů pro volbu této značky bylo určitě více, jedním z těch podstatných byl fakt, že produktová řada IT9 nabízí přes 50 posilovacích strojů, které jsou ve stejném designu a kvalitě provedení. Majitelé Fitness Spektrum si tak mohli pohodlně zvolit přesně takový mix posilovacích strojů, který nejlépe vyhovoval potřebám posilovny a především jejich klientům. Stroje se skvěle hodí pro kruhový trénink a zároveň je lze snadno navolit tak, aby k sobě logicky navazovaly v rámci cílených partií. Posilovací stroje na cihličky umožňují svým uživatelům bezpečný a intuitivní provoz. Jsou snadno nastavitelné vzhledem k fyzickým parametrům každého jednotlivce, stabilní, odolné, velice jednoduché na údržbu a zároveň prostorově úsporné vzhledem k potřebám provozovatelů fitness.

V posilovně naleznete :
Posilovací stroje IMPULSE Fitness IT9
Multifunkční věž IMPULSE Fitness
Posilovací stroj IMPULSE – Duální kladky



Činková zóna je spojena se zónou pro volné váhy (free-weight). Je vybavena polohovatelnými posilovacími lavicemi od společnosti IMPULSE Fitness ze série IT7. Ty byly zvoleny především pro to, že dobře zapadají k jednopozicovým posilovacím strojům ze série IT9. Lavice mají robustní konstrukci s kvalitním čalouněním, které bez problému vydrží používání na úrovni profesionálního fitness. Samotné činky a stojany jsme dodali od společnosti JORDAN Fitness, specialisty na funkční vybavení. Kotouče od společnosti ARSENAL nabízí několik variant úchopů a dají se tak použít i pro potřeby funkčního tréninku a pro cvičení v párech, která jsou oblíbená především ve sportovních klubech.

V posilovně naleznete :
Polohovatelné lavice IMPULSE IT7
Činky, osy, adaptéry od JORDAN Fitness
Kotouče od ARSENAL



Zóna pro funkční trénink je v poslední době oblíbeným a diskutovaným tématem napříč světem fitness. Jednoznačným pozitivem u funkční zóny jsou pořizovací náklady a zároveň velká obliba u sportovců. Tato část posilovny vyžaduje kvalitní vybavení pro funkční trénink a zároveň zkušenost s její organizací. Jedním z největších dodavatelů doplňků pro funkční trénink je společnost JORDAN Fitness, která vyrábí a dodává od powerbagů, přes kettlebely, až po gymbaly a medicinbaly v podstatě úplně vše, co je k funkčnímu tréninku potřeba.

V posilovně naleznete :
Medicineball
Trampolína
Powerbag
Kettlebell
Gymnastické míče
TRX®




< zpět
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP ČERVEN 2022!

TOP ČERVEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články