Úvod -> Homepage -> Fitness KOTVA - Realizace, která stojí za návštěvu
 

Fitness KOTVA - Realizace, která stojí za návštěvu

Naše firma DOMAFIT FITNESS s.r.o. realizovala nejmodernější fitness v Praze - FITNESS KOTVA.
Fitness KOTVA - Realizace, která stojí za návštěvu V září tohoto roku jsme měli možnost vybavit FITNESS KOTVA na Praze 1. Samotné realizaci předcházel 2D a 3D návrh celého interiéru s umístěním jednotlivého vybavení. Posilovací stroje a cardio trenažéry byly jednoznačně vybrány z nabídky americké značky CYBEX. Za zmínku stojí obzvláště crossové trenažery ARC Trainer, které jsou právem označovány za špičku ve své kategorii. Činkovou zónu jsme sestavili z produktů anglického výrobce JORDAN a jako podlahovou krytinu zvolili sportovní podlahu SPORTEC. Pro nové členy jsou připraveny balíčky s vybavením CYBEX (ručníky, trička, batoh, lahev na vodu..).

FITNESS KOTVA je nejmoderněji vybavené fitness v Praze. Jsou zde k dispozici špičkové posilovací stroje a kardio trenažery CYBEX. Využít zde můžete služeb profesionálních trenérů, kteří jsou exkluzivně vyškoleni Dr. Slavinem, předním sportovním lékařem CYBEX Institutu v USA. Dostane se Vám péče na nejvyšší úrovni,jak v oblasti posilování, tak zdravého životního stylu. Pro příznivce skupinových cvičení je připraven speciální sál s perfektním ozvučením a výkonou vzudchotechnikou díky které se budete cítit příjemně během všech ročních období. Po tvrdém tréninku můžete své tělo odměnit návštěvou wellness zóny a dopřát si relaxační masáž, privátní saunu nebo solárium. Vaše ratolesti si mohou zkrátit dlouho chvíli v pohádkovém dětském koutku.

Rezervaci můžete uskutečnit zde: FITNESS KOTVA
< zpět
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP ČERVEN 2022!

TOP ČERVEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články