ATX Multi bench
Product code: ATX-MBX-620
Shipping and Payment
Polohovatelná posilovací lavice značky ATX je skvělou volbou pro domácí nebo klubovou posilovnu. Jedná se o lavici, která vydrží bez jakýchkoliv problémů zatížení až 400 kg. Lavice získala dle normy EN 20957-1 zatřídění do kategorie S a je možné ji využívat také v klubových i hotelových fitness. V zahraničí je však oblíbená především pro domácí použití. Lavici můžete snadno polohovat do několika výchozích nastavení, která podporují trénink různých variant cviků s volnými váhami.
Parameters
| Color | Black |
|---|---|
| Standard | EN 20957 - S |
| Backrest adjustment | Ano |
| Seat adjustment | Ano |
| Transport wheels | Yes |
| Height | 45-124 cm |
| Weight | 35 kg |
| Width | 70 cm |
| Length | 120 cm |
| Weight Capacity | 400 kg |
Download
36933-1302092225.pdf
(pdf, 497.3 kB)
36934-1302094603.pdf
(pdf, 852.8 kB)















