Spalovač Smart Burner - 90 kapslí
Spalovač Smart Burner -  90 kapslí
výrobce: Smarttec nutrition
kód zboží: SNWL8950
dodací lhůta: Na dotaz

 

cena bez DPH: 545 Kč / 21.20 €
cena s DPH: 660 Kč
25.65 €
ks

 

CharakteristikaGarance
Smart Burner je bez pochyb jedním z nejsilnějších přírodních, dostupných spalovačů na trhu. Každá ingredience byla pečlivě prostudována a vybrána, aby se cílila na tukové zásoby jiným způsobem a poskytovala kompletní hubnoucí suplement. Spalovač je vytvořen tak, aby zvyšoval termogenezi. Smart Burner zrychluje proces hubnutí tím, že zvyšuje hodnoty kalorického výdeje. Dále kontroluje hodnotu cukru v krvi, stabilizuje chuť k jídlu a zabraňuje zadržování vody v těle. Výrobek obsahuje 6 vědecky doložených hubnoucích látek a my Vám garantujeme, že Vám pomohou změnit vzhled Vašeho těla společně s vyváženou stravou a aktivním tréninkovým plánem.


Kofein

Je vědecky prokázáno, že kofein má blahodárné účinky na adenosinový receptor, který pomáhá zvyšovat nervovou aktivitu uživatele.
Další účinky kofeinu jsou např. zvětšení výdeje energie, zlepšení soustředění a kromě toho kofein napomáhá při procesech mobilizace tuků. Takže uživatelé pocítí zlepšené kognitivní funkce, bdělost a dlouhotrvající pocit vysoké energie, kterou podpoří termogeneze.

Papričky, zelený čaj a kávové boby

Jakmile se zásoby tuku zmobilizují, je důležité tuto zásobu spálit a zabránit dalšímu jejímu ukládání a celkově zvýšit metabolický výdej. Teď nastává čas, kdy se do hry dostávají následující tři stimulanty – papričky, zelený čaj a kávové boby. Zvýšení metabolické hodnoty má za následek zvýšení výdeje energie a zrychlení pálení kalorií v průběhu tréninku i mimo něj. Uživatelé také pocítí sníženou potřebu k jídlu a přestanou mít tzv. „chutě“.

Hořký pomeranč a fenilalanin

Pro maximální zvýšení metabolického výdaje a snížení chutě k jídlu jsem přidali hořký pomeranč a fenylalanin, které Vám pomohou lépe stimulovat uvolňování katecholaminu. Zvýšení CNS a dodání dopaminu, epinefrinu a norepinefrinu zvýší hodnoty termogeneze. Pocítíte stimulaci pálení kalorií v průběhu tréninku stejně jako při odpočinku. Tyto látky mají pozitivní vliv na koncentraci a pomohou lépe se mentálně připravit na další trénink.
Pokud tento přípravek skombinujete s kontrolovaným výživovým plánem a pravidelnou fyzickou aktivitou, Smart Burner zvýší hubnutí bez jakýchkoliv nechtěných vedlejších účinků. Díky tomu, že jsou všechny přísady z přírodních látek tak zůstáváte díky úbytku tuků zdraví a pocítíte i příliv další energie.
Tento produkt mohou využívat i dopingově testovaní sportovci a je vhodný pro muže i ženy.
Obsah balení je 90 kapslí

Technická data

 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč

• Doprava zdarma
• Montáž zdarma
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články