Recumbent REC CYCLING RUNNER RUN-7412
Recumbent REC CYCLING RUNNER RUN-7412
Computer
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Profesionální ergometr RUNNER REC CYCLING RUN-7412 je určen pro vybavení veřejných a hotelových posiloven, pro náročné individuální zákazníky. Spolehlivá technika RUNNER je kapotována ABS materiálem se sportovním desingem. Indukční brzdný systém ve spojení s velkou hmotou měděného setrvačníku 30 kg zaručuje kvalitní, tiché a stejnoměrné nášlapy.

Zátěž se zadává u tohoto typu elektronicky pětiwattovými kroky z displeje computeru. Rozsah zátěže je 10 - 500 W a je indikována společně s ostatními tréninkovými hodnotami na modře prosvětleném displeji. Další znázorněné konstatní hodnoty jsou: čas, rychlost, tréninková vzdálenost, spotřeba kalorií a puls. Computer dále umožňuje zadávání cílových hodnot na displeji.

Na tomto trenažéru je možno také využívat výrobcem přednastavené programy, které si lze dále individuálně upravovat pomocí tlačítek času a zátěže. Celkem lze vytvořit 60 programů, jejichž zátěžová křivka je znázorněna na displeji. Velice využíván je další program - program konstatní tepové frekvence. Tento program slouží zejména pro dlohodobý trénink srdce a zvyšování kondice. Trenažér přizpůsobuje svoji zátěž přesně podle Vámi zadané a momentálně naměřené tepové frekvence.

Ergometr RUNNER REC CYCLING RUN-7412 s opěrou zad je předurčen pro terapeutický trénink srdce a krevního oběhu ve spojení s nejvyšším možným komfortem. Pohodlné sedadlo se zádovou opěrou umožňuje v průběhu tréninku vzpřímené držení těla šetřící nejen páteř, ale i Vaše sedací partie. Měření pulsu je prováděno hrudním bezdrátovým snímačem POLAR, který je součástí dodávky. Další vybavení: ergonomicky tvarované sedlo a opěra zad, přepravní kolečka vpředu. Hmotnost trenažeru je 100 kg.

Technická data
indukční brzdný systém
rozsah zátěže 10-500 W
přednastavené programy
hmotnost 100 kg
nosnost 180 kg
přepravní kolečka vpředu

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR

Délka: 150 cm
Šířka: 50 cm
Výška: 120 cm
Váha: 100 kg
Nosnost: 180 kg
Brzdný systém: indukce
Přepravní kolečka: Ano
Stupně zátěže: 20
Podélný posuv sedadla: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Podsvícení displeje: Ne
Měření pulsu v madlech: Ano
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Držák na lahev: Ano
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano

 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP SRPEN 2022!

TOP SRPEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články