Posilovací stroj CYBEX Eagle - Hyperextenze
Posilovací stroj CYBEX Eagle - Hyperextenze
výrobce: CYBEX
kód zboží: 20100
dodací lhůta: Na dotaz

 

Pro informace o ceně volejte
724 500 960


CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.


Posilovací stroj CYBEX - back extension je vhodným řešením pro bezpečné cvičení zádových svalů. Cvičení na stroji IMPULSE Back extension nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby a zároveň intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci.

Back extension je určen pro procvičení zádových svalových skupin především pak svalů v oblasti vzpřimovače páteře, zabrat dostane široký sval zádový, dále procvičíte velký sval hýžďový. Extense na záda pomáhá procvičit, posílit a zpevnit záda, tedy i držení těla, proto je vhodná pro každého sportovce, který se chystá aktivně věnovat kolektivním a kontaktním sportům. Stroj je vhodný i pro uživatele, kteří potřebují zpevnit záda ze zdravotních důvodů nebo pro lidi se sedavým zaměstnáním. Zpevnění zádových svalů pomáhá předcházet bolestem zad, které mohou být příčinou vzniku závažný onemocnění. Proto by mělo být cvičení na stroji back extension pravidelnou součástí kruhových tréninků a tréninkového plánu.

Nejnovější design posilovacích strojů ze série EAGLE přináší větší pohodlí a stylovější pojetí designu strojů, než tomu bylo u jeho předchůdce a než nabízí ostatní konkurence v této třídě. Koncept přináší 12 špičkových strojů, které Vaši posilovně dokáží vdechnout prestiž. Jsou efektivní, odolné, uživatelsky snadno přizpůsobitelné a perfektně zpracované. Strojům lze dle zadání definovat barvu polstrování i rámu a přizpůsobit je tak potřebám interiéru Vaší posilovny. Na stroje je dále možné dodat brand Vaší posilovny, či fitness centra

Posilovací stroje CYBEX EAGLE jsou vybaveny konvergujícími jednotkami, které umožňují rozmanité pohyby. Kopírují tak fyziologickou dráhu pohybu, která je pro lidské tělo přirozená. Konzistentní točivý moment posilovacího stroje snižuje napětí kloubního aparátu pro společné, často spojené cvičení s činkami.

Druhá generace patentované Dual Axis Technology ™ - jedinečná konstrukční technologie profesionálních posilovacích strojů CYBEX poskytuje rozmanitost a všestrannost pro nejkomplexnější cvičení. Díky patentované Dual Axis Technology CYBEX EAGLE nabízí možnost efektivně trénovat klasickým způsobem pohybu, nebo trénovat a pohybovat rameny dle přirozených fyziologických dispozic každého jednoho sportovce. CYBEX EAGLE přináší bezpečné a nezávislé cvičení podporující symetrický rozvoj síly a zdravého způsobu cvičení.

Technická dataVideo
Možnost nastavení více výchozích poloh.
Nastavitelný válec umožňuje pohodlnou a přesnou opěru pro záda.
Možnost nastavení podložky pod nohy umožňuje pohodlné používání pro různě velké cvičící.
Bederní polstr s náklonem 55° poskytuje plný rozsah pohybu.
Dvojitá poloha pro chodidla uspokojí širokou škálu uživatelů.
Barevný simulátor prosím vyzkoušejte ZDE

Délka: 149 cm
Šířka: 102 cm
Výška: 142 cm
Váha: 376 kg
Váha závaží: 139 kg

 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP LEDEN 2022!

TOP LEDEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články