Multifunkční TRAINER CYBEX BRAVO
Multifunkční TRAINER CYBEX BRAVO
Multifunkcni trainer cabex bravo polohovatelne rameno Multifunkcni trainer cabex bravo stabilizacni opora Multifunkcni trainer cabex bravo trenink ruce Multifunkcni trainer cabex bravo trenink prsa
výrobce: CYBEX
kód zboží: 8810
dodací lhůta: Na dotaz

 

Pro informace o ceně volejte
724 500 960


CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.

CYBEX BRAVO je multifunkční posilovací stroj určený pro důkladné procvičení celého těla. Tento kompaktní a prostorově efektivní stroj byl navržen tak, aby pokryl potřeby každého profesionálního fitness centra. S desítkami cviků a jejich dalšími variacemi v kombinaci s uživatelsky velmi příjemně navrženými rukojeťmi tak BRAVO může posunout podobu Vašeho tréningu. Velkou předností tohoto stroje je libovolně nastavitelná opora. Tu je možné polohovat tak, aby kvalitně zafixovala Vaše tělo pro různé varianty cvičení. Když přičtete výškově nastavitelná ramena kladek, získáte systém, který je plně nastavitelný vzhledem ke konkrétním fyzickým parametrům každého sportovce a zároveň i vůči dané tréninkové situaci. BRAVO umožňuje každému jedinci provést širokou škálu cviků a docílit tak komplexního procvičení celého těla. To je hlavní důvod proč, jej doporučují zahraniční trenéři a je tolik rozšířený v USA.

Díky multifunkčnímu stroji CYBEX BRAVO si již uživatelé nemusí vybírat mezi stroji na budování síly (volné váhy) a stroji na dynamiku (kladkové stroje). Na stroji CYBEX BRAVO je možno trénovat jak na sílu, tak na dynamiku. Díky naprosté volnosti pohybu je možné přesně kopírovat přirozený pohyb těla. Sportovci si na stroji mohou připravit trénink na míru, podle toho jaké svalové skupiny potřebují protrénovat ( golf, tenis …atd). Uživatel si může neomezeně nastavit šířku i výšku kladek. Důležitým prvkem při tréninku s Cybex BRAVO jsou dva na sobě nezávislé váhové sloupce. Díky samostatnosti zátěžových sloupců je trénink opět efektivnější a více přirozenější pro tělo každého uživatele.

Výškově i horizontálně nastavitelná opora umožňuje maximální stabilizaci, popřípadě lze přichytit ke konstrukci a tím pádem je možné cvičení bez opory. Oporu lze využit při tréninku jak k úplné stabilizaci pozice při tréninku, tak jen k částečné stabilizaci – to umožňuje pestrý trénink zaměřený na různé svalové partie a na vyrovnávání dysbalancí .

Systém kabelů umožňuje nastavení výšky i šířky mezi kabely. To znamená, že směr odporu může být zcela pod kontrolou. Tato možnost nastavování dává v podstatě nekonečné množství možností při sestavování tréninku.

BRAVO je kompletní řešení pro váš trénink. Nabízí více tréninkových možností než jakýkoliv jiný stroj v této třídě. Lze trénovat horní část těla, dolní část těla – izolovaně, nebo dohromady. Jediné co Vás může limitovat, je Vaše fantazie!

Technická dataVideoAlternativní produkty
Záruka na rám 10 let!
Kompaktní a prostorově efektivní stroj.
Seznam cviků na krytu zátěžového sloupu.
Závaží uloženo v ochraném rámu.
Uživatelsky příjemný design rukojetí.
2 x 77 kg závaží v ceně

Barvené varianty pro posilovací stroj BRAVO naleznete : ZDE
Videa s doporučenými cviky a informacemi o BRAVO TRAINERU nelznete : V záložce videa

Délka: 114 cm
Šířka: 137 cm
Výška: 221 cm
Váha: 407 kg
Váha závaží: 77 kg

 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP ŘÍJEN 2021!

TOP ŘÍJEN 2021!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články