Multifunkční TRAINER CYBEX BRAVO Pro
Multifunkční TRAINER CYBEX BRAVO Pro
Multifunkcni trainer cabex bravo 2 Multifunkcni trainer cabex bravo 3 Multifunkcni trainer cabex bravo 4 Multifunkcni trainer cabex bravo 5
výrobce: CYBEX
kód zboží: 18085
dodací lhůta: Na dotaz

 

Pro informace o ceně volejte
724 500 960


CharakteristikaGarance
Zboží již není dostupné.

Cybex BRAVO Pro - Profesionální posilovací stroj určený pro komerční posilovny, klubová a univerzitní fitness centra a především pro sportovce, kteří vyžadují špičkovou přípravu. Tento multifunkční posilovací stroj na cihličky je vybaven dvěma na sobě nezávislými zátěžovými sloupci o hmotnosti 180 kg (2x). Díky výškově a pozičně nastavitelným ramenům kladek a polohovatelné opoře procvičíte velice efektivně různé svalové skupiny. Posilovací stroje Bravo jsou oblíbeny u profesionálních sportovců především pro svou extrémní variabilitu, která umožňuje nastavit stroj individuálním potřebám jedince a zároveň cvičit nepřeberné množství cviků


CYBEX BRAVO je multifunkční posilovací stroj určený pro důkladné procvičení celého těla. Tento kompaktní a prostorově efektivní stroj byl navržen tak, aby pokryl potřeby každého profesionálního fitness centra. S desítkami cviků a jejich dalšími variacemi v kombinaci s uživatelsky velmi příjemně navrženými rukojeťmi tak BRAVO může posunout podobu Vašeho tréningu na úplně jinou úroveň. Velkou předností tohoto stroje je libovolně nastavitelná opora. Tu je možné polohovat tak, aby kvalitně zafixovala Vaše tělo pro různé varianty cvičení. Když přičtete výškově nastavitelná ramena kladek, získáte systém, který je plně nastavitelný vzhledem ke konkrétním fyzickým parametrům každého sportovce a zároveň i vůči dané tréninkové situaci. BRAVO umožňuje každému jedinci provést širokou škálu cviků a docílit tak komplexního procvičení celého těla.

Díky sérii multifunkčních strojů CYBEX BRAVO si již uživatelé nemusí vybírat mezi stroji na budování síly (volné váhy) a stroji na trénink dynamiky (kladkové stroje). Na strojích CYBEX BRAVO je možno trénovat jak sílu, tak dynamiku. Díky naprosté volnosti pohybu při svém tréninku přesně kopírujete přirozený pohyb těla. Sportovci si na stroji mohou připravit trénink na míru, podle toho jaké svalové skupiny potřebují protrénovat ( golf, tenis …atd). Uživatel si může neomezeně nastavit šířku i výšku kladek. Díky samostatnosti zátěžových sloupců je trénink opět efektivnější a více přirozenější pro tělo každého uživatele.

Výškově i horizontálně nastavitelná opora umožňuje maximální stabilizaci, popřípadě lze oporu přichytit ke konstrukci a tím pádem je možné cvičit bez opory. Oporu lze využit při tréninku jak k úplné stabilizaci pozice při tréninku, tak jen k částečné stabilizaci – Právě částečná stabilizace přináší do tréninku prvky funkčního tréninku a umožňuje tak procvičovat celé svalové skupiny spolu s návaznostmi na ostatní, což přináší přirozený růst svalové hmoty.

Systém kabelů umožňuje nastavení výšky i šířky mezi kabely. To znamená, že směr odporu může být zcela pod kontrolou. Tato možnost nastavování dává v podstatě nekonečné množství možností při sestavování tréninku.

BRAVO Pro je kompletní řešení pro váš trénink. Nabízí více tréninkových možností než jakýkoliv jiný stroj v této třídě. Lze trénovat horní část těla, dolní část těla – izolovaně, nebo dohromady. Jediné co Vás může limitovat, je Vaše odhodlání.

Technická dataVideo
Záruka na rám 10 let
Kompaktní a prostorově efektivní stroj
Seznam cviků na krytu zátěžového sloupu
Závaží uloženo v ochranném rámu
2 Na sobě nezávislé zátěžové sloupce
Vertikálně a horizontáíně nastavitelná ramena kladek
Výškově nastavitelná opora pro cvičení
Uživatelsky příjemný design rukojetí.

Barvené varianty pro posilovací stroj BRAVO naleznete : ZDE
Videa s doporučenými cviky a informacemi o BRAVO TRAINERU nelznete : V záložce videa

Délka: 114 cm
Šířka: 211 cm
Výška: 224 cm
Váha: 595 kg
Váha závaží: 2 x 180 kg

 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP ŘÍJEN 2021!

TOP ŘÍJEN 2021!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články