Multifunkční posilovací věž IMPULSE čtyřpozicová
Multifunkční posilovací věž IMPULSE čtyřpozicová
4 pozice IF 8127 Vice pozicova posilovaci vez if8127
výrobce: IMPULSEFITNESS
kód zboží: IF-8127
dodací lhůta: Na dotaz

 

cena bez DPH: 78 504 Kč / 3 085.25 €
cena s DPH: 94 990 Kč
3 733.15 €
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Multifunkční posilovací věž Impulse IF8127, je plnohodnotná komplexní multifunkce, která kombinuje několik cvičebních pozic. Člověk tak získává možnost procvičit prakticky celé tělo. Podstatné je, že posilovací věž je vybavena samostatnými zátěžovými sloupci, díky tomu nabízí více pozic, kde mohou klienti cvičit zároveň. Navíc je možné rozšířit posilovací věž o další pozice a vytvořit tak jádro posilovny. Nabízí se možnost rozšíření skrze hrazdu IMPULSE IF Hrazda ( IF8127opt) a HI/LOW kladku IMPULSE HI/LO Pulley (IF8125) na šesti-pozicový posilovací stroj. Výsledkem pak je stroj, který nabídne, mimo jiné i plnohodnotné protisměrné kladky, nebo hrazdu, pro posilování horní poloviny těla. Druhou možností, jak multifunkci rozšířit, je přikoupení druhé multifunkce IMPULSE IF8127 a opět použitím adaptéru IMPULSE Hrazda ( IT9027opt).

Stroj je designován tak, aby zvládl pracovat na relativně malém prostoru a prakticky bezúdržbově při provozu na úrovni menšího fitness, nebo hotelové posilovny. Kostra multifunkční věže je tvořena z kvalitní oceli. Pohodlí zaručuje především polstrování vyrobené z odolných materiálů. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici na malém prostoru. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno jej udržíte v čistotě. Posilovací stroje ze série IMPULSE IF8 jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost. Díky tomu se stroje nepoškrábou tak snadno a nepodléhají korozi.

Posilovací stroj IMPULSE IF 4 stack multi-station je určena pro procvičení celého těla. Zabrat dostanou především svalové skupiny v oblasti horní poloviny těla, posílíte břišní svaly, svaly ramenní, bicepsy a tricepsy, dále pak šíjové svaly, svaly zádové, stehenní svaly a mnoho dalších. Výhodou tohoto stroje je fakt, že si cvičení můžete do značné míry upravit dle svých potřeb, existuje ohromné množství cviků, které Vám umožní zacílit na konkrétní svalovou skupinu. Můžete zvolit různé adaptéry a varianty cviků.

V případě cvičení s protisměrnými kladkami od IMPULSE Vám nabízíme způsob, jak posílit a zformovat Vaší postavu. Díky tomu, že zpevníte břišní svaly a své zádové svalstvo, získáte větší odolnost proti zranění a chronickým problémům, které souvisí s každodenní pracovní rutinou. Proto přídavný modul IMPULSE Cable crossover doporučujeme pro každého sportovce, který se chystá aktivně věnovat kolektivním a kontaktním sportům. Dále ho doporučujeme i těm, kteří potřebují získat prevenci proti začínajícím zdravotním problémům. Zpevnění zádových svalů pomáhá předcházet bolestem zad, ze kterých se mohou vyklubat závažná onemocnění, proto je vhodné protisměrné kladky zařadit do sestavy pro Váš kruhový trénink ve Vašem cvičebním plánu.

Zajistíme pro Vás odborné konzultace a komplexní návrh realizace posilovny včetně 3D návrhů. Posilovnu vám navrhneme, dodáme vybavení, zajistíme odbornou montáž strojů a záruční i pozáruční servis. Zboží dovážíme do Čech přímo od výrobce a držíme skladové zásoby nejpoužívanějších náhradních dílů. Pokud Vás zajímá kvalita a nadstandardní servis, naše služby jsou tím pravým řešením!

Technická dataAlternativní produkty
Profesionální posilovací kladkový stroj mohutné konstrukce, kde mohou cvičit 4 osoby současně bez omezení komfortu při cvičení
Konstrukce z tvrzené oceli a kvalitní odolná vodící lanka
Tento posilovací stroj lze připojit k další konstrukci pro rozšíření cvičebních pozic
Určen pro procvičení celého těla, především pak pro procvičení horní poloviny těla
Extra pohodlné polstrování vyrobené z odolných materiálů zaručuje maximální komfort během cvičení
Oddělené zátěžové sloupce
Téměř bezúdržbový provoz
Posilovací stroj na cihličky
Stabilní provedení rámu

Pozice
1. pozice - stahování horní kladky (horní zádové svalstvo, paže)
2. pozice - spodní kladka - veslování (spodní a horní zádové svalstvo)
3. pozice - tricepsové stahování - cviky na triceps
4. pozice - jednoruční úchop - cviky na paže a triceps

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 369 cm
Šířka: 199 cm
Výška: 251 cm
Váha: 625 kg
Váha závaží: 4 x 91 kg

 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP LISTOPAD 2021!

TOP LISTOPAD 2021!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články