Crossový trenažér HORIZONFITNESS Andes 5
Crossový trenažér HORIZONFITNESS Andes 5
Crossový trenažér HORIZONFITNESS Andes 5 Crossový trenažér HORIZONFITNESS Andes 5 2 Crossový trenažér HORIZONFITNESS Andes 5 3 Crossový trenažér HORIZONFITNESS Andes 5 4
výrobce: HORIZONFITNESS
kód zboží: ANDES 5
dodací lhůta: Na dotaz

 

cena bez DPH: 24 785 Kč / 914.41 €
cena s DPH: 29 990 Kč
1 106.44 €
ks

 

CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Vybíráte-li eliptický trenažér, který má plynulý a přirozený chod a navíc je velmi tichý, mezi trenažéry HORIZON FITNESS jistě najdete svého favorita. Díky umístění setrvačníku v přední části trenažéru působíte při tréninku na setrvačníkový systém jen částí Vaší váhy a její zbývající část působí na ložiska v kolečkách v zadní části lyžin. Právě díky tomuto modernímu konstrukčnímu řešení není „srdce trenažéru" (setrvačníkový brzdný systém) příliš zatěžováno a výrobce tak předchází poruchám, které se mohou projevit u jiných typologicky podobných trenažérů jiných značek. Trenažéry se setrvačníkem v přední části jsou světový trend, což si snadno ověříte při návštěvě webů známých světových výrobců.


TRENAŽÉRY ANDES LZE PO UKONČENÍ TRÉNINKU SKLOPIT DO VELMI ÚSPORNÉHO ROZMĚRU - 102 x 67 x 171 cm !

HORIZONFITNESS ANDES 5 je inovovaný eliptický trenažér vhodný pro intenzivní domácí trénink. Při tréninku na eliptickém trenažéru jsou do činnosti zapojeny všechny hlavní svalové skupiny, proto je cvičení na nich velmi efektivní. Vývojáři firmy HORIZON FITNESS vyvinuli tvar pedálové konstrukce tak, aby co nejvěrněji imitovala běh v terénu a aby elipsa pohybu pedálu byla co nejpřirozenější. Tomuto pohybu je přizpůsoben i ergonomický tvar madel. Výhodou je i to, že tato konstrukce pedálů jen minimálně zatěžuje přední setrvačníkový systém. Magnetická brzda reguluje odpor nášlapů nezávisle na počtu otáček. Trenažér umožňuje volit z 20 stupňů magnetické zátěže.


drivesystem
SNADNÉ SKLÁPĚNÍ
Náš hydraulický systém jedním stisknutím může sklopit lyžiny eliptického trenažéru, takže ušetříte místo. Před tréninkem tiše, rychle a jednoduše sklopí lyžiny trenažéru a po jeho skončení zase za Vás lyžiny zvedne zpět.
drivesystem
MÓD ŠETŘENÍ ENERGIE
Šetřete elektřinu díky Energy Saver vylepšení. Pokud trenažér není používán déle jak 15 min, konzole detekuje Vaši nepřítomnost a trenažér se uchýlí do spánkového režimu.
drivesystem
ŠESTI HVĚZDIČKOVÁ KVALITA KONSTRUKCE
Zažijte nepřirozenější pohyb v průběhu Vašeho tréninku díky exklusivní "šestihvězdičkové" konstrukci, která Vám umožní držet přirozenou pozici těla. Nyní máte kontrolu nad svým pohybem ve Vašich rukách.
drivesystem
AUDIO
Zabudované reprudoktory a jacky Vám umožňuje přehrávat Vaše oblíbené skladby z Vašeho telefonu nebo MP3 přehrávače.
drivesystem
VIEWFIT
Společně s funkcí ViewFit už nikdy nebudete muset manuálně vkládat osobní údaje a nastavovat svůj trénink, protože trenažér to udělá za Vás. Jednoduše navštivte webové stránky viewfit.com nebo si stáhněte aplikaci a připojte k ní svůj běžecký trenažér. V aplikaci můžete vidět Vaše výsledky a nastavovat si Vaše cíle.
drivesystem
PASSPORT READY®
Skončete s nudnými každodenními tréninky a zkuste PASSPORT READY. Toto zabudované příslušenství Vám zobrazuje Váš reálný pohyb v přírodě na Vašem el. zařízení jako je například televize nebo počítač. Jednoduše synchronizujte Vaše zařízení s trenažérem a nechte se unést do Vašeho tréninku.
Technická dataVideoAlternativní produkty
COMPUTER:

velký, přehledný a snadno ovládatelný LCD displej s úhlopříčkou 5,5"
zobrazení profilu trati u tréninkových programů
10 výrobcem přednastavených tréninkových programů
1 pulsem řízený program
zátěž ve stupnici 1-20 lze použít jak u manuálního nastavení, tak u vestavěných programů (průběžná regulace magnetického odporu)

Trenažér má manipulační kolečka pro přepravu vpředu, výškové vyrovnání vzadu. Díky své konstrukci je trenažér určen i pro zákazníky s vyšší hmotností a pro sportovce, kteří vědí, že jej budou intenzivně používat. Orientační měření pulsu lze provádět v pevných madlech trenažéru. V případě nedostatku místa po dokončení tréninku lze lyžiny sklopit do vertikální polohy. Díky tomu zabírá trenažér menší prostor. Konkrétně - 106x65x189 cm. Perfektní technické provedení trenažéru dovoluje nabídnout zákazníkovi rozšířenou záruku.


PŘÍSLUŠENSTVÍ

napájecí trafo 230 V / 50 Hz
lahev
hrudní snímač pulsu lze dokoupit jako doplněk


ROZŠÍŘENÁ GARANCE

Magnetický brzdný systém a rám: 10 let
Elektronika a jiné komponenty: 2 roky


SCHVÁLENÁ CETRTIFIKACE

EN957; CE89/336/EEC; 92/31/EEC

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 173 cm
Šířka: 67 cm
Výška: 171 cm
Váha: 78 kg
Nosnost: 136 kg
Brzdný systém: ECB magnetický brzdový systém
Váha setrvačníku: 8 kg
Přepravní kolečka: Ano
Napájení - el. přípojka trafo 230V/50Hz: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Měření pulsu v madlech: Ano
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Držák na lahev: Ano
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano
Délka kroku: 51 cm
Rozteč mezi pedály: 9 cm
Text 1: Složený : 102x67x171 cm

 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP LEDEN 2020!

TOP LEDEN 2020!

Horní/spodní kladka MegaTec
AKCE 8.990 Kč

• Doprava zdarma
• Montáž zdarma
• Nosnost 160 kg

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články