Crossový trenažér CYBEX SPARC
Crossový trenažér CYBEX SPARC
sparc trainer ze strany crossovy trenazer bez nutnosti elktriny sparc trainer z boku crossfit trenazer na bazi vzduchoveho odporu
výrobce: CYBEX
kód zboží: 50A1
dodací lhůta: Na dotaz

 

cena bez DPH: 81 818 Kč / 3 336.12 €
cena s DPH: 99 000 Kč
4 036.70 €
CharakteristikaGarance
Crossový trenažér CYBEX SPARC je tu pro váš crossfitový trénink. Tento unikátní cardio trenažer nabídne vašim klientům komplexní trénink. Trenažér je vhodný pro intervalové tréninky během kterých sportovci současně posilují svaly na horní i spodní polovině těla. Efektivně spalují tuky na nepříjemných místech jakými může být například hýžďové svalstvo - na stroji tak klient učinně tvaruje postavu. Trénink na SPARCu zároveň posiluje cardio-vaskulární systém, díky čemuž se zvyšuje výdrž a vytrvalost sportovce. Cvičení tak pro každého přináší skvělý poměr mezi vynaloženým časem, úsilím a výsledky.

Důležitým aspektem hovořícím pro výběr crossového trenažéru CYBEX SPARC je i fakt, že výhledově bude právě tento typ trenažerů trendem. Ve světě fitness patří společnost CYBEX dlouhodobě mezi absolutní špičku v inovacích. Díky tomu profesionální sportovní kluby, americké vysoké školy a dokonce i armáda odebírají trenažery i posilovací stroje této společnosti. Cardio trenažér SPARC vyvinula společnost Cybex na základě zpětné vazby od svých partnerů. Za zmínku stojí i fakt, že podle ACSM a jejich globální studie jdou trendy pro rok 2015-20 cestou intervalových tréninků. Zájem o tento typ tělesné přípravy raketově stoupá na popularitě a to povede i k dlouhodobé poptávce ze strany klientů. Když se na trend intervalových trénink a crossfitu připravíte, máte šanci oslovit spoustu sportovců získat si tak loajální klientelu.

Ptáte se, co odlišuje CYBEX SPARC od ostatních crossových trenažerů? Na první pohled je zde evidentní osobitý design. Ve většině společností se pod pojmem „design“ schovává představa o barvě stroje a jeho oplastování, v Cybexu na to koukají jinak. Nejde o vzhled, ale o funkci, už první kontakt se stojem vás přesvědčí. Když k trenažeru přistoupíte, okamžitě víte co máte dělat, neskutečně jednoduché ovládání umožní vašim klientům okamžitě začít trénink. Nemusí nic nastavovat, prostě jenom začnou trénovat. SPARC trainer je navržen biomechanicky tak, aby byl maximálně ohleduplný ke kloubům a respektoval pohybový aparát sportovce. Zvláště šetrný je ke kolenům, což oceňují především profesionální sportovci. Na trenažeru CYBEX SPARC může trénovat úplný začátečník, stejně jako profesionální hvězda amerického fotbalu.

Unikátnost trenažeru spočívá v tom, že zátěžový odpor vzniká na bází odporu vzduchu. Toto řešení je až překvapivě tiché a elegantní. Díky tomu trenažér plynule reaguje na výkon sportovce. Trenažér nemusí být připojen do elektrické sítě, můžete jej o to snáze umístit do vaší posilovny. SPARC nabízí 2 režimy provozu. Kruhový mód pro rychlý pohyb, vysoký intervalový výkon trvající maximálně minutu. Případně Intervalový mód, který počítá s delší dobou cvičení a nižší mírou intenzity pro trénink výdrže. Ruční nastavení náklonu umožňuje tři úrovně.

Technická dataVideo
Crossový trenažer SPARC pro intervalové tréninky
Cardio trenažér vhodný pro cross-fit
Sportovec zároveň spaluje tuky, posiluje svaly, oběhovou soustavu, zvyšuje výdrž a vytrvalost
Odpor na bází vzduchového odporového bubnu
Pevná a stabilní konstrukce
Funkční design nepotřebuje elektrický proud
Pokročilá biomechanika pro přirozený pohyb během cičení
Dokonale plynulý pohyb vůči odporu
Jednoduché ovládání pro okamžitý trénink
3 úrovně náklonu - 0%, 6% a 12%
10 Úrovní odporu v intervalu 0-1000 watů (cca po 100 waech)
Náklon zintenzivňuje odpor o dalších 0-400 watů

Splňuje normy:
ETL UL1647
ASTM
EN 957
CSA
FCC Class B
CE Low
Voltage, EMC and RoHS Directives

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 180 cm
Šířka: 88 cm
Výška: 154 cm
Váha: 129 kg
Nosnost: 180 kg
Přepravní kolečka: Ano
Stupně zátěže: 10
Délka kroku: 61 cm

 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP LEDEN 2022!

TOP LEDEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články