SLEVA 10%
Běžecký trenažér LifeSpan TR5000i
Běžecký trenažér LifeSpan TR5000i
lifestyle naklon behatka display vlasntosti
výrobce: LifeSpan
kód zboží: TR5000i
dodací lhůta: Na dotaz

 

cena bez DPH: 49 579 Kč / 1 821.40 €
cena s DPH: 59 990 Kč / 2 203.89 €
sleva 10%: 5 999 Kč / 220.39 €
akční cena: 53 991 Kč
1 983.50 €
ks

 

CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Domácí běžecký pás od společnosti LifeSpan nese označení Treadmill TR5000i. Masivní konstrukce propůjčuje tomuto kardio stroji vlastnosti profesionálních trenažerů. TR5000i je vhodný pro sportovce do hmotnosti 150 kg, kterým nabídne běžeckou plochu 150 x 50 cm. Navíc je trenažér vybaven motorem o síle 3 HP, který umožňuje trénink i při nižších otáčkách. Minimální rychlost lze zvolit od 0,6 km/h, maximum je pak 21,7 km/h. Běžecký trenažér umožňuje náklon až 15°.

TR 5000i nabízí moderní konzoli, která je vybavena velkým barevným LCD displejem. Ten nabízí jednoduché ovládání, okamžitý přehled o Vašem dosavadním výkonu a možnost zvolit si z 19 tréninkový programů. V nabídce naleznete konkrétně 5 programů, které cílí na spalování tuků, 5 kardio programů, vhodných pro údržbu kondice, 7 programů, které pomáhají posilovat problematické partie (především stehenní svaly a hýždě), program na stretching před silovým tréninkem či program na vyběhání po zátěži. Navíc je zde možnost vytvořit si 2 vlastní programy na základě Vašich potřeb. Do konzole můžete připojit LifeSpan USB, do kterého sbíráte data z vašich tréninků. Ta poté můžete nahrát do vašeho osobního PC a zde kontrolovat průběh Vašich tréninků a přizpůsobovat tak cvičení Vašim potřebám.

Jak už jsme zmínili na začátku, tento kardio trenažér je vybaven motorem o síle 3 HP, který v tahu dokáže utáhnout i 360 kg. Motor tak poskytuje více než dostatečný točivý moment i při nízkých otáčkách. Proto je pás vhodný pro robustní sportovce, kteří jej užijí pro rychlou chůzi, nikoliv přímo pro běh. Běžecká plocha pásu nabízí komfortní rozměry 152 x 50 cm, tedy opět dostatečný prostor pro všechny uživatele.

KLÍČOVÉ CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI TR5000i:
Prestižní americká značka LifeSpan
ZÁRUKA 10 LET na motor a konstrukci
Robustní konstrukce připravená i pro váhově náročnější sportovce do 150 kg
Silný a výkonný motor se silou v tahu až 360 kg
USB port pro propojením s vaším mobilním zařízením pro ukládání dat nebo případné dobíjení Vašeho zařízení
Přehledný displej zobrazuje v jeden okamžik : program, čas, tepovou frekvenci, rychlost, náklon, vzdálenost, kalorie a další
Barevný LCD displej
19 volitelných programů + možnost 2 vlastních programů a Quick Start
Bluetooth konzole v ceně
Fenolická běžecká deska o šíři 2 cm, dva centrované válce

Technická dataAlternativní produkty
Nejvýkonnější a nejspolehlivější motor na trhu: Běžecký trenažér LifeSpan má pod kapotou výkonný motor o síle 3 HP. Takto silné motory se obvykle instalují do trenažerů, které jsou umisťovány do komerčních posiloven. Kombinace silného motoru s rozmezím rychlostí 0,6-21,7 km/h a možnost náklonu trenažéru až do úhlu až 15° dává tomuto trenažéru unikátní vlastnosti. Kvalita motoru je vždy jedním ze základních stavebních kamenů u všech běžeckých pásů. Trenažéry LifeSpan představují to nejlepší, co lze na trhu nalézt.

Absolutní komfort bez kompromisů : Kvalitní trénink na běžeckém pásu potřebuje v základu dvě věci. V první řadě je to dostatečná běžecká plocha, která vám dá prostor a jistotu během tréninku. LifeSpan nabízí dopadovou plochu o rozměrech 152 x 50 cm. Druhou podmínkou pro dobrý trénink je kvalitní odlehčení při dopadu chodidla. Běžecký trenažér LifeSpan je vybaven kvalitním celoocelovým rámem který drží obvod běžecké plochy a umožňuje 8 tlumičům absorpci nárazů. Takto trenažér šetří váš pohybový aparát a minimalizuje tlak, který při dopadu chodidla namáhá klouby.

Veškeré výsledky v mobilní aplikaci : Patříte mezi ty sportovce, kteří mají rádi průběh svých tréninků pod kontrolou? Baví vás si analyzovat data ze cvičení nebo se jenom hecujete mezi přáteli? Kardio trenažéry LifeSpan lze synchronizovat s vaším mobilním zařízením. Ať už používáte produkty Apple nebo vaše zařízení patří do rodiny Android, není nic snazšího, než si stáhnout aplikaci Active Trac.Jednoduše tak pak synchronizujete data se svým běžeckým pásem. Díky aplikaci můžete porovnávat data z tréninků a zaměřit se tak na dosažení lepších výsledků. Pro synchronizaci je nutné pořídit LifeSpan Bluetooth adapter.

Exkluzivní vybavení trenažerů : O konstrukci a motoru jsme již psali výše, LifeSpan má však vychytávek mnohem více. Trenažér disponuje vestavěnými bezpečnostními prvky, které počítají s vaším krokem a automaticky rozpoznají když něco není v pořádku a následně pás zastaví. Další pomůckou je ochrana Motion - ta vypne trenažér v okamžiku, kdy na něm nebude nikdo přes 20 sekund cvičit. Nemusíte se bát, že jste jej nechali zapnutý a odešli z domova - pás nespotřebuje ani energii ani se neopotřebí, prostě se jenom vypne.

Jednoduchý a přehledný displej : Přední konzole trenažéru LifeSpan nabízí snímač tepové frekvence v madle, držák na vodu, prostor pro odložení drobností a 3-rychlostní větrák pro osvěžení vzduchu. Přední panel je osazen i reprobednami, do kterých lze přes standardní jack zapojit hudební přehrávač - můžete si tak užít naplno oblíbené interprety v průběhu tréninku. Barevný LCD displej s úhlopříčkou 16,5 cm zobrazuje všechny potřebné hodnoty. Do konzole lze připojit i USB, do kterého můžete zaznamenat průběh tréninku. Do konzole je též připojitelný hrudní popruh, který snímá vaší tepovou frekvenci.

Délka: 190 cm
Šířka: 83 cm
Výška: 139 cm
Váha: 106 kg
Nosnost: 150 kg
Přepravní kolečka: Ano
Napájení - el.přípojka 230V/50Hz: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Programy - vlastní nastavení: Ano
Podsvícení displeje: Ano
Měření pulsu v madlech: Ano
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Držák na lahev: Ano
Výkon motoru: 3 PS
Rozměr čisté běžecké plochy: 150 x 50 cm
Náklon: 0-15 °
Rychlost: 0,6 -21,7 km/h
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano

 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP LEDEN 2020!

TOP LEDEN 2020!

Horní/spodní kladka MegaTec
AKCE 8.990 Kč

• Doprava zdarma
• Montáž zdarma
• Nosnost 160 kg

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články