All in One CompleteFX Hardcore - Jahoda a krém 3,9kg
All in One CompleteFX Hardcore - Jahoda a krém 3,9kg
výrobce: Smarttec nutrition
kód zboží: SNPP6512
dodací lhůta: Na dotaz

 

cena bez DPH: 1 273 Kč / 49.28 €
cena s DPH: 1 540 Kč
59.63 €
ks

 

CharakteristikaGarance

Nutriční hodnoty na jednu dávku (130g):
 Energetická hodnota:  430,9 Kcal
 Energetická hodnota:  1816,7 KJ KJ
 Proteiny:  35,1 g
 Sacharidy:  63,6 g
 Z toho cukry:  6,8 g
 Tuky:  4,1 g
 Nasycené mastné kyseliny:  1,8 g
 Kreatin:  5g
 Sůl:  0,1 g
 Glutamin:  5g
 BCAA:  7,5g
 Arginin AKG:  3g
 Beta Alanin:  2g
 Ornithin Ketoglutarát:  1g
 Oves setý:  500,5mg
 Taurin:  500,5mg
 Vitamin C:  500,5mg
 Extrakt z černého pepře:  10,4mg
 Zinek:  30,6mg
 Magnesium:  454mg
 Vitamin B6:  10,4mg
 Vitamin B12:  5mcg
 Vitamin D3:  50,1mcg
 DigeZyme®:  150mg
 MCT:  1000mg
Představujeme Vám sekci „Síla a výkon“

Hardcore série od společnosti Smart Tec Performance Nutrition byla navržena, aby svým zákazníkům nabídla nejnovější a nejmodernější sportovní výživu, kterou mohou na trhu najít. Tento druh sortimentu splní požadavky kteréhokoliv sportovce, který hledá výrobek pro maximální podporu ve zlepšení jeho výkonu a chce se stát celkově větším a silnějším. V žádném z našich výrobků rozhodně nenajdete žádné levné nežádoucí přidané látky, směsi a náhražky. Pouze nejefektivnější a inovativní směs ingrediencí na trhu.
CompleteFX Hardcore je All-in-one solution, které je specificky navržené, aby poskytlo tvrdě trénujícím sportovcům všechny potřebné látky, které potřebují pro zesílení a růst. Produkt obsahuje všechny potřebné látky pro budování svalstva. Pokud tyto látky zkombinujete s intenzivním tréninkovým programem a správným příjmem potravy, tak Vám garantujeme, že Vám Vaše úsilí přinese to, že se pokaždé vrátíte silnější a větší!

35G RYCHLE SE ABSORBUJÍCÍHO SYROVÁTKOVÉHO PROTEINU, OBOHACENÝ O HYDROLISOVANÝ SYROVÁTKOVÝ PROTEIN ISOLATE

60G KOMPLEXNÍCH CUKRŮ – ZAHRNUJÍCÍ MLADÝ JEČMEN A OVES SETÝ


Na rozdíl od všech konkurentů CompleteFX Hardcore není vyplněn levnými cukry, které jen vyplní velikost porce. V každé odměrce najdete pouze tolik cukrů, kolik potřebujete pro Váš metabolický výdej, doplnění a obnovení glykogenu ve svalech a stimulaci proteosyntézy. Komplex přírodních zdrojů cukru garantuje stabilitu cukru v krvi a poskytuje dlouhodobou energii, která Vám pomáhá při intenzivním tréninku. Složení tohoto produktu je rozdílné a unikátní od ostatních výrobků konkurence tím, že Vám pomůže kvalitně, ale pomaleji nabrat na váze pomocí přírodních a tělu prospěšných látek.

5000mg Tri Kreatin Komplex zahrnuje Kreatin Pyruvate a Tri Kreatin Malate


Při užívání komplexu Tri Kreatine okamžitě pocítíte nárůst síly, energie a výdrže. Kreatin pomáhá usnadňovat ATP syntézu, takže úroveň výkonu sportovce závisí na tom, jak dobře se tělu daří produkovat a doplňovat své zdroje zásob. To okamžitě vede k zlepšení explozivní síly a výdrže. Atleti budou schopni znovu nabýt energetické rezervy rychleji a s větší efektivitou i mezi krátkými přestávkami mezi sériemi. Následné zvýšení zátěže může vést k přetížení svalů a hypertrofii. Obsažené formy kreatinu v tomto výrobku - Pyruvát a Malát, umožňují uživateli zlepšit rozpustnost díky upravené úrovni ph. Lepší absorpce = lepší výsledek. Prosté a jednoduché.

2000mg Beta Alaninu (3-Amino Propionová kyselina)


3000mg Arginin Alfa-Keto-Glutarátu (AAKG)


1000mg Ornithin Alfa Keto-Glutarátu


Přidáním Ornithinu můžete ještě více urychlit svalový růst a stimulovat svalovou proteosyntézu. Kromě toho ještě preventivně působí proti katabolismu. Ornithin pracuje synergisticky jako metabolický prekurzor Argininu, Glutaminu a Leucinu a dalších. Dále zvyšuje koncentraci plazmy a její efektivitu v oběhovém systému člověka. Příjem Ornithinu urychlí růst svalové hmoty a bude podněcovat hubnutí.

7500mg BCAA s přidaným Leucinem pro stimulaci proteosyntézy


Pokud přijde na příjem proteinů, kvalita proteinů je stejně důležitá jako kvantita. Nemá smysl se nacpávat zbytečným množstvím proteinů, pokud struktura nemá ty správné aminokyseliny. Jak jsme již zmínili CompleteFX Hardcore garantuje uživateli tu nejvyšší kvalitu zdroje proteinů do Vašeho stravovacího plánu a zároveň perfektní profil, který zaručí maximální nárůst svalové hmoty. Tento produkt je díky přidaným hodnotám Leucinu v BCAA o krok dál než ostatní produkty na bázi All-in-one. Esenciální aminokyseliny Vám pomohou zrychlit syntézu proteinů.

1000mg mladého ječmene, ZMA a Vitaminu D3 pro stimulaci produkce testosteronu


S přidanými trávicími enzymy a vitaminem B.
Pro vytvoření maximálně účelného produktu jsme přidali ještě trávicí enzymy, které pomohou absorpci proteinů a příjmu živin. Vitamin B zlepšuje funkci metabolismu a podporuje imunitu na buněčné úrovni.
Tento produkty je vhodný pro dopingově testované atlety.

Technická data

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR

Váha: 2,145 kg

 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč

• Doprava zdarma
• Montáž zdarma
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články