Cardio

Domácí trenažéry slouží pro zvyšování Vaší vytrvalosti, zlepšování fyzické kondice, stabilitě tepové frekvence, a trénink na nich má mnoho pozitivních ......

Domácí trenažéry slouží pro zvyšování Vaší vytrvalosti, zlepšování fyzické kondice, stabilitě tepové frekvence, a trénink na nich má mnoho pozitivních účinků pro Váš organismus. Ať už si zakoupíte magnetický rotopedcrossový trenažérveslovací stroj nebo běžecký pás, a budete na těchto přístrojích poctivě trénovat, výsledky za několik týdnů tréninku na sobě sami jistě poznáte! Přejeme Vám, aby Vám Vaše motivace vydržela co nejdéle a Váš záměr, který jste si dali, se Vám v průběhu tréninku dařilo plnit co nejlépe. Rádi Vám k tomu přispějeme nabídkou mnoha kvalitních kondičních trenažérů.

Rotopedy (ergometry) i další typy kondičních trenažerů (veslovací, crossové a běžecké trenažéry) slouží pro pravidelný a správně dávkovaný vytrvalostní trénink. Tento pravidelný trénink má pozitivní vliv na krevní tlak a snižuje klidový i zátěžový puls. Optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků. Tréninkem bojujete proti nadváze, která má za následek mnoho dalších nemocí. Trenažéry jsou vybaveny různými typy tréninkových počítačů, které zobrazují jak aktuálně naměřená tréninková data, tak jsou vybaveny motivačními programy pro zvyšování fyzické kondice. Ostatní podrobnosti se dozvíte již u jednotlivých typů trenažerů. Mnoho důležitých rad a informací naleznete také v našem oddělení "JAK VYBÍRAT" v dolní části levého menu. Váš DOMAFIT TEAM!

Zobrazit více
Zobrazit méně