Úvod -> Homepage -> BOWFLEX - Přikládací činky
 

BOWFLEX - Přikládací činky

... nejlepší volba mezi jendoručkami pro domácí posilovnu
BOWFLEX - Přikládací činky Máte rádi trénink s volnými váhami? Trénujete, nebo byste rádi trénovali s jednoručkami ve Vaší domácí posilovně? Hledáte řešení, které není prostorově náročné? Hledáte něco elegantního, co Vás finančně nepoloží a zároveň umožní trénink s různými váhami?

Pokud si některou z těchto otázek kladete, tak byste nyní měli zbystřit pozornost. Společnost Domafit Fitness pro Vás připravila nakládací činky od známé Americké společnosti BOWFLEX. Činkový set pro Vás dovážíme ve dvou váhových variantách. Lehčí set nabídne dvě činky s rozsahem hmotností 2,5 - 24 kg. Těžší set pro náročnější sportovce nabízí váhový rozsah od 4,5 do 40 kg. Tento Set má o něco mohutnější madlo. Součástí dodání jsou úložné vaničky pro činky. Pro větší komfort ovšem doporučujeme přikoupit k činkovému setu stojan na činky BOWFLEX.

BOWFLEX:

Činkový set BOWFLEX 2,5-24 kg
Činkový set BOWFLEX 4,5-40 kg
Stojan na činkový set BOWFLEX

Mezi klíčové vlastnosti a zároveň i odlišnosti nakládacích činek BOWFLEX patří samotný design činky. Unikátní tvarované madlo odolné proti proklouznutí má na obou koncích trny pro nakládací matice. Madlo je zakončeno odolný otočným závitem, který funguje jako zámek zvolené hmotnosti, brání v uvolnění závaží a zároveň funguje jako velice jednoduchý regulátor hmotnosti v okamžiku, kdy je činky uložena v boxu.

S činkami lze jednoduše odcvičit všechny varianty cviků vhodné pro trénink s jednoručními činkami. Fakt, že je činka nakládací Vás v samotném tréninku nijak neomezuje, zároveň však činka přináší do cvičení svůj hlavní benefit. Nyní již nemusíte mít činkový set jednoručních činek za desetitisíce korun. BOWFLEX Vám umožní regulovat váhu tak jednoduše, že nepoznáte časový rozdíl mezi tím, když jste činku měnili za jinou a kdy pouze regulujete její váhu. Za sympatické peníze tak získáte takový rozsah závaží, že nebude problém odcvičit žádný cvik. Navíc se Celá činka vejde na prostor necelých 70 x 50 cm. To od žádného setu klasických jednoručních činek nikde nedostanete.

< zpět
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP ČERVEN 2022!

TOP ČERVEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články