Otevřeli jsme rekonstruovaný e-shop Posilovaci-stroje.com. Při příležitosti této události obdrží prvních 100 zákazníků slevu ve výši 5%. Slevy neplatí pro již zlevněné produkty nebo produkty v akci. Slevový kupón pro použití v košíku: SLEVA5

Společnost Impulse Fitness je stálicí naší nabídky pro segment klubových a profesionálních posilovacích strojů. V poměru ceny a výkonu se dlouhodobě jedná o jeden z nejoblíbenějších brandů mezi provozovateli komerčních posiloven. Dnes bychom Vám rádi představili novinku pro tento rok. Společnost Impulse Fitness připravila nový model vícepozicové multifunkční posilovací věže. Tato věž nese označení IMPULSE IF 8127 a klade si za cíl stát se řešením pro středně vytěžované posilovny. IF 8127 je ideální volbou pro školní posilovny, snadno může vytvořit jádro menšího klubového, nebo hotelového fitness.

Multifunkční posilovací věž Impulse IF8127, je plnohodnotná komplexní multifunkce, která kombinuje několik cvičebních pozic. Člověk tak získává možnost procvičit prakticky celé tělo. Podstatné je, že posilovací věž je vybavena samostatnými zátěžovými sloupci, díky tomu nabízí více pozic, kde mohou klienti cvičit zároveň. Navíc je možné rozšířit posilovací věž o další pozice a vytvořit tak jádro posilovny. Nabízí se možnost rozšíření skrze hrazdu IMPULSE IF Hrazda (IF8127opt) a HI/LOW kladku IMPULSE HI/LO Pulley (IF8125) na šesti-pozicový posilovací stroj. Výsledkem pak je stroj, který nabídne, mimo jiné i plnohodnotné protisměrné kladky, nebo hrazdu, pro posilování horní poloviny těla. Druhou možností, jak multifunkci rozšířit, je přikoupení druhé multifunkce IMPULSE IF8127 a opět použitím adaptéru IMPULSE Hrazda ( IT9027opt).

Stroj je designován tak, aby zvládl pracovat na relativně malém prostoru a prakticky bezúdržbově při provozu na úrovni menšího fitness, nebo školní, či hotelové posilovny. Kostra multifunkční věže je tvořena z kvalitní oceli. Pohodlí zaručuje především polstrování vyrobené z odolných materiálů. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici na malém prostoru. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno jej udržíte v čistotě. Posilovací stroje ze série IMPULSE IF8 jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost. Díky tomu se stroje nepoškrábou tak snadno a nepodléhají korozi.

• Pozice IMPULSE IF 8127
1. pozice - stahování horní kladky (horní zádové svalstvo, paže)
2. pozice - spodní kladka - veslování (spodní a horní zádové svalstvo)
3. pozice - tricepsové stahování - cviky na triceps
4. pozice - jednoruční úchop - cviky na paže a triceps