Otevřeli jsme rekonstruovaný e-shop Posilovaci-stroje.com. Při příležitosti této události obdrží prvních 100 zákazníků slevu ve výši 5%. Slevy neplatí pro již zlevněné produkty nebo produkty v akci. Slevový kupón pro použití v košíku: SLEVA5

V září tohoto roku jsme měli možnost vybavit FITNESS KOTVA na Praze 1. Samotné realizaci předcházel 2D a 3D návrh celého interiéru s umístěním jednotlivého vybavení. Posilovací stroje a cardio trenažéry byly jednoznačně vybrány z nabídky americké značky CYBEX. Za zmínku stojí obzvláště crossové trenažery ARC Trainer, které jsou právem označovány za špičku ve své kategorii. Činkovou zónu jsme sestavili z produktů anglického výrobce JORDAN a jako podlahovou krytinu zvolili sportovní podlahu SPORTEC. Pro nové členy jsou připraveny balíčky s vybavením CYBEX (ručníky, trička, batoh, lahev na vodu..).

FITNESS KOTVA je nejmoderněji vybavené fitness v Praze. Jsou zde k dispozici špičkové posilovací stroje a kardio trenažery CYBEX. Využít zde můžete služeb profesionálních trenérů, kteří jsou exkluzivně vyškoleni Dr. Slavinem, předním sportovním lékařem CYBEX Institutu v USA. Dostane se Vám péče na nejvyšší úrovni,jak v oblasti posilování, tak zdravého životního stylu. Pro příznivce skupinových cvičení je připraven speciální sál s perfektním ozvučením a výkonou vzudchotechnikou díky které se budete cítit příjemně během všech ročních období. Po tvrdém tréninku můžete své tělo odměnit návštěvou wellness zóny a dopřát si relaxační masáž, privátní saunu nebo solárium. Vaše ratolesti si mohou zkrátit dlouho chvíli v pohádkovém dětském koutku.