Otevřeli jsme rekonstruovaný e-shop Posilovaci-stroje.com. Při příležitosti této události obdrží prvních 100 zákazníků slevu ve výši 5%. Slevy neplatí pro již zlevněné produkty nebo produkty v akci. Slevový kupón pro použití v košíku: SLEVA5

Máte rádi trénink s volnými váhami? Trénujete, nebo byste rádi trénovali s jednoručkami ve Vaší domácí posilovně? Hledáte řešení, které není prostorově náročné? Hledáte něco elegantního, co Vás finančně nepoloží a zároveň umožní trénink s různými váhami?

Pokud si některou z těchto otázek kladete, tak byste nyní měli zbystřit pozornost. Společnost Domafit Fitness pro Vás připravila nakládací činky od známé Americké společnosti BOWFLEX. Činkový set pro Vás dovážíme ve dvou váhových variantách. Lehčí set nabídne dvě činky s rozsahem hmotností 2,5 - 24 kg. Těžší set pro náročnější sportovce nabízí váhový rozsah od 4,5 do 40 kg. Tento Set má o něco mohutnější madlo. Součástí dodání jsou úložné vaničky pro činky. Pro větší komfort ovšem doporučujeme přikoupit k činkovému setu stojan na činky BOWFLEX.


BOWFLEX:

• Činkový set BOWFLEX 2,5-24 kg
• Činkový set BOWFLEX 4,5-40 kg
• Stojan na činkový set BOWFLEX

Mezi klíčové vlastnosti a zároveň i odlišnosti nakládacích činek BOWFLEX patří samotný design činky. Unikátní tvarované madlo odolné proti proklouznutí má na obou koncích trny pro nakládací matice. Madlo je zakončeno odolný otočným závitem, který funguje jako zámek zvolené hmotnosti, brání v uvolnění závaží a zároveň funguje jako velice jednoduchý regulátor hmotnosti v okamžiku, kdy je činky uložena v boxu.

S činkami lze jednoduše odcvičit všechny varianty cviků vhodné pro trénink s jednoručními činkami. Fakt, že je činka nakládací Vás v samotném tréninku nijak neomezuje, zároveň však činka přináší do cvičení svůj hlavní benefit. Nyní již nemusíte mít činkový set jednoručních činek za desetitisíce korun. BOWFLEX Vám umožní regulovat váhu tak jednoduše, že nepoznáte časový rozdíl mezi tím, když jste činku měnili za jinou a kdy pouze regulujete její váhu. Za sympatické peníze tak získáte takový rozsah závaží, že nebude problém odcvičit žádný cvik. Navíc se Celá činka vejde na prostor necelých 70 x 50 cm. To od žádného setu klasických jednoručních činek nikde nedostanete.