Gumová platforma pro klec PPF-800
Gumová platforma pro klec PPF-800
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Olympijská gumová platforma pro klec PPF-800.

Technická data
Olympijská gumová platforma pro klec PPF-800.

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a EU

Délka: 183 cm
Šířka: 229 cm
Výška: 5 cm

 

Základní informace

Tuff Stuff Proformance


TUFF STUFF - posilovací stroje řady PROFORMANCE pro Vás dovážíme na zakázku z USA. Patří mezi nejpropracovanější výrobky na trhu komerčních posilovacích strojů. Tato série se chlubí vysokou funkčností a velice komplexní nabídkou posilovacích strojů na cihličky a posilovacích strojů na kotouče, série je navíc doplněna o posilovací lavičky pro free-weight zónu.

Dodací lhůta u tohoto sortimentu je cca 6-8 týdnů, zboží je určeno pro zákazníky hledající jedinečný design a funkčnost. Při zakázkové výrobě můžete ovlivnit barvu kovu a koženek, do jisté míry tak můžete vzhled strojů stylizovat do prostor Vašeho fitness centra.

TUFF STUFF posilovací stroje z modelové řady Tuff Stuff PROFORMANCE dovážíme z Kalifornie a jsou více zaměřeny pro silové pojetí posilovny. Stroje na volné váhy PLATE LOADED si nic nezadají s obdobnými stroji věhlasnějších značek, ve svých posilovnách je používají takoví kulturisté, mezi které patří Miloš Šarčev nebo Daniel Hill. Zboží je určeno pro zákazníky, hledající jedinečný design a funkčnost.

Posilovací stroje TUFF STUFF PROFORMANCE SERIES PRO jsou jedny z nejuznávanějších strojů ve světě. Např. v Japonsku je z těchto strojů vybaveno 13 z dvaadvaceti posiloven světoznámé sítě GOLDSGYM. Jejich dokonalý biomechanický pohyb uchvátí každého uživatele. PROFORMANCE SERIES se skládá z několika řad - klasické posilovací stroje s cihličkami, duální posilovací stroje pro fitness s menšími prostory, kladkové posilovací stroje, unikátní stroje pro nakládání volných vah - kotoučů, posilovací lavice a silové konstrukce, specializované silové klece s dřevěnými platformami a mnoho dalších doplňků.
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP PRODUKT LEDEN 2017!

TOP PRODUKT LEDEN 2017!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč

• Doprava zdarma
• Montáž zdarma
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články