Běžecký pás CYBEX 625T
Běžecký pás CYBEX 625T
Běžecký trenažer CYBEX 625T CYBEX Treadmill 625T CYBEX Cardio Cardio trenažér CYBEX
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Profesionální běžecký pás CYBEX 625T svými parametry uspokojí ty nejnáročnéjší uživatele. Patentovaný odpružený systém IS3 se přizpůsobuje kroku běžce. Klasické odpružení mohou způsobit nestabilitu běžce, odpružený systém IS3 absorbuje nárazy při dopadu - střed pásu je tvrdý (eliminuje se efekt "trampolíny") tak, aby přesně odpovídal ideální biomechanice při běhu. Standartem je vestavěný ventilátor, který umožní delší trénink bez přehřívání. Veškeré informace najde uživatel na digitálním displeji, který ovládá pomocí klávesnice s deseti tlačítky. Klávesnice umožňuje rychlé navolení programu. Přívodní kabel trenažeru je skryt v rámu. Displej komunikuje s iPhonem.

Programové vybavení
Běžecký trenažér 625T má bohatou programovou výbavu. 9 standardních programů (Quick Start a další). Dále oblíbené jako 1-mile Fitness Test, Gerkin Protocol, srdeční frekvence Control, Hubnutí a kardio programy poskytují téměř neomezené množství variací.

Konzole pro počítač
Konzole je navržena tak, aby odpovídala způsobu běhu člověka (jeho mírnému náklonu). Rozdělením konzole do dvou částí je rozdělen i computer do dvou částí a každý využívá jen to, co potřebuje. Čas, rychlost, stoupání a jsou vždy viditelné na nižší úrovni a ostatní informace v horní části.

Tepová frekvence
Srdeční frekvenci je možné sledovat buď z kontaktu ruky na rukojeť nebo prostřednictvím snímače POLAR od bezdrátového vysílače tepové frekvence. Podíváte-li se na multi-barevnou LED diodu symbolu srdce, zjistíte, že mění barvy podle specifické cílové zóny srdeční frekvence, ve které se nacházíte.

Vlastní barvy kardiotrenažérů
Proč se držet stále stříbrnošedé kombinace, když máme pět standardních barev (bílá, černá, platina jiskra, metaltone zlaté, černé chrom), na výběr? Nebo máme na výběr z více než 180 vlastních barev, aby odpovídala jakémukoliv interiéru. Pouze CYBEX nabízí barevné přizpůsobení kardiozóny Vašim potřebám.

Technická data
• Maximální rychlost až 20 km/h
• Maximální náklon až 15%
• 2x Display 40 a 11 cm úhlopříčka
• Konektivita s iPod a iPhon
• Robustní konstrukce, unese až 180 kg sportovce
• Váha trenažéru v zákl.provedení 190kg, při osazení TV konzole View E3 je váha 215kg
• Oboustranný pás, až 4x vyšší životnost
• Zatřídění dle normy EN 20957-1 do skupiny SA

Délka: 208 cm
Šířka: 86 cm
Výška: 159 cm
Váha: 190 kg
Nosnost: 181 kg
Přepravní kolečka: Ano
Napájení - el.přípojka 230V/50Hz: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Programy - vlastní nastavení: ANO
Měření pulsu v madlech: Ano
Držák na lahev: Ano
Výkon motoru: 3 PS
Okamžitý výkon motoru: 5 PS
Rozměr čisté běžecké plochy: 152 x 56 cm
Náklon: 0° - 15° °
Rychlost: 0,8 - 20 km/h
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano

 

Základní informace

Běžecký pás CYBEX


Společnost CYBEX má dlouhou historii výroby kvalitních posilovacích strojů a kardiotrenažerů. Přestože CYBEX je uznávaný po celém světě jako premiérový výrobce silových produktů, pravdou je, že společnost CYBEX je leaderem v oblasti výroby kardiovaskulárních produktů, které jsou stejně tak působivé, jako jejich posilovací stroje. Je důležité, aby zaznělo, že Cybex kardio trenažéry pouze nevyrábí, společnost je vymýšlí. Mají centrum, ve kterém produkty připravují, designují, zkouší nové funkce, výrobní postupy a především inovace u jednotlivých typů CYBEX kardiotrenažerů. Velmi známou skutečností je, že běžecké pásy CYBEX byly již dříve známé jako pásy, které vydrží vše.

Další informace

Z historie je třeba zmínit, že CYBEX navazuje na poli cardio trenažerů na společnost Trotter. Ta vyráběla běžecké pásy, které neměly ve své době z provozního a uživatelského hlediska konkurenci. CYBEX a Trotter v 80. letech sloučily své síly. Od té doby značka CYBEX cardio dominuje v USA i po celém světě. Jak jsme již zmínili, CYBEX má vlastní výzkum zaměřený na konstrukci trenažérů. Neustále inovace drží Cybex cario na technologické špici. CYBEX běžecké pásy vyhovují potřebám téměř jakékoliv cardio zóny a jsou vhondé pro sportovce začátečníky a profesionály. Pokud hledáte opravdu kvalitní běžecký trenažér, zvažte model Cybex LEGACY 790T. Podívejte se na podrobný popis běžeckých pásů CYBEX. Věříme, že budete ohromeni tím, jak moderní technologie CYBEX pro výrobu běhacích pásů používá.

CYBEX

CYBEXSpolečnost CYBEX byla založena v roce 1960. Sídlila v Ronkonkomě, ve státě New York a vyráběla isokinetické rehabilitační zařízení. Později se společnost CYBEX spojila se společností Lumex (distributor zdravotního materiálu) a pokračovala ve výrobě isokinetických rehabilitačních zařízení. V roce 1983 koupil CYBEX společnost Lumex Eagle Performance Systems (výrobce posilovacích strojů, se sídlem v Owatonna, Minnesota) a tím se firma CYBEX etablovala do skupiny výrobců posilovacích strojů pro sportovní kluby. Díky svým produktům, mezi které patří: ARC Total Body Trainer – revoluční crossový trenažér, řada posilovacích strojů EAGLE – Premier Line a v neposlední řadě velmi úspěšný běžecký pás typ LEGACY T751, se firma CYBEX řadí mezi nejúspěšnější výrobce v oblasti fitness produktů. CYBEX se nadále snaží přinášet inovativní produkty a nová řešení. Investuje do vývoje v oblasti biomechaniky, kde těží ze svých zkušeností z oblasti výroby rehabilitačních posilovacích strojů. Firma CYBEX nabízí ve svém sortimentu více jak 175 samostatných posilovacích stanovišť a má své distributory v 87 zemích po celém světě.
více >
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP PRODUKT LEDEN 2018!

TOP PRODUKT LEDEN 2018!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč

• Doprava zdarma
• Montáž zdarma
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články